Dbałość o jakość i profesjonalizm.

 

W trosce o dbałość wykonywanych przez nas usług Parkowa Psychoterapia pracuje pod stałą superwizją.

W naszej pracy kierujemy się założeniami profesjonalnej odpowiedzialności psychoterapeuty oraz Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Dbając o jakość oferowanej pomocy stale poszerzamy wiedzę i podnosimy kwalifikacje oraz współpracujemy z innymi specjalistami.

 

Pozdrawiamy,

Gabinet Psychologa Białystok Parkowa Psychoterapia

 

Czas na zmiany.

 

Gabinet Psychologa

 mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska w Białymstoku świadczy odpłatnie usługi psychoterapii, terapii małżeńskich oraz szkoleniowe.

Gabinet psychoterapii Białystok oferuje usługi z zakresu psychoterapii: Klientom indywidualnym, parom, małżeństwom oraz grupom.

Nasz Gabinet psychoterapii w Białymstoku świadczy usługi dla osób którym towarzyszy kryzys, problemy małżeńskie, trudności emocjonalne, problemy osobowościowe,problemy w relacjach z innymi związane z nawiązywaniem lub utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, w tym relacji partnerskich oraz relacji z dziećmi, oraz w wielu innych.

Psychoterapię kierujemy do osób: przeżywających kryzys, mających emocjonalne trudności, cierpiących z powodu chorób psychosomatycznych, przeżywających problemy w relacjach z innymi oraz chcących pracować nad rozwojem osobistym. Ofertę psychoterapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, par i małżeństw oraz grup.

Gabinet psychologa Białystok oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. Obejmują one szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.

Nasz adres:

Gabinet Psychologa mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska
ul. Ogrodowa 31/9
15-027 Białystok
kom. +48 501 403 196

 

Zapraszamy,

Psychoterapeuta Białystok mgr. Maja Sieliwaniuk-Szekalska

<<< Powrót do aktualności

mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska

ul. Ogrodowa 31/9
15-516 Białystok
tel.: 501 403 196